Вибухозахищені світильники

Код товару: VIPET-N-I-2x1500

Вибухозахищений світильник VIPET-N-I-2x1500

0

7134 грн

На складі

Вибухозахищені світильники призначені для зовнішнього і внутрішнього освітлення вибухонебезпечних зо..

Код товару: VIPET-N-I

Вибухозахищений світильник VIPET-N-I

0

5494 грн

На складі

Вибухозахищені світильники призначені для зовнішнього і внутрішнього освітлення вибухонебезпечних зо..

Вибухозахищені світильники

Купити вибухозахищені світильники

Вибухозахищені світильники відносяться до категорії практичних і безпечних пристроїв, які створюються на основі вогнетривких матеріалів і не піддаються горінню, вибухам під впливом високих температур або перенапруги. Основна частина - герметичний корпус, який зазвичай виготовляється з міцного полікарбонату або жаростійкого скла. Вибухозахищені світильники можуть використовуватися в умовах підвищеної складності, вони також бувають здатні витримувати різні вібрації і тиск. Вибухозахищені світильники  створюються на основі інноваційних технологій, завдяки яким вони постійно вдосконалюються.
Особливості вибухозахищених світильників
Щоб світильник не вибухнув через перенапругу або працював на надмірній потужності, в його пристрій можна додати іскробезпечний електричний ланцюг.  Можна розділити світильники з вибухозахистом на лампи розжарювання, світлодіодні і люмінесцентні - за типом джерела світла, а також настінні, підвісні, переносні і вбудовані - за типом установки. Перед покупкою вибухозахищеного світлодіодного світильника слід визначитися з наступними моментами:

• Бажане розташування світильника.
• Необхідна потужність.
• Тип конструкції – підвісна, настінна, вбудована.
• Технічні характеристики, які необхідні для освітлення конкретного приміщення.
• Ступінь захисту світильника.
• Реальна і бажана потужність.
• Кліматична зона, де можна  використовувати світильник.

Для установки на кухні або у ванній кімнаті - приміщеннях з підвищеною вологістю - слід вибирати світильники, які додатково покриваються вологостійким покриттям. Це забезпечить їм додатковий захист, а також усуне передчасний вихід з ладу. Вибрати світильник в приміщення можна по розмітці на корпусі. Він складається з декількох латинських букв:
• d – вибухозахищена оболонка.
• e – ступінь захисту (IP67, IP68).
• s – особливий вид вибухозахисту.
За допомогою маркування можна правильно підібрати світильник для конкретного типу приміщення. Вибухонебезпечні елементи можуть використовуватися не тільки в житлових (побутових), але і в виробничих умовах.