Промислові світильники

Виберіть підкатегорію

Створення промислового освітлення є невід'ємною частиною процесу обладнання або модернізація виробничих підприємств. Якісне освітлення особливо необхідне для функціонування виробничих цехів, складських та логістичних центрів, виробничих потужностей з агресивним середовищем. На сьогоднішній день ринок освітлювальних приладів пропонує найширший асортимент промислових світильників і прожекторів. Більш того виробники пропонують спеціальні товари для кожної конкретної індустрії. Це дозволяє зробити систему освітлення строго в відповідності до техніко-експлуатаційних вимог конкретного об'єкту. Купити світильники промислового освітлення ви можете у нас на сайті.

Елементи система освітлення, що використовується в промисловому освітленні, повинна бути обов'язково надійною, якісною і стійкою до впливу агресивних середовищ. Крім того, промисловий світильник повинен забезпечувати стабільність світловий потік без мерехтіння і повинні мати тривалий термін служби. Залежно від ряду факторів до промислового освітлення можуть бути застосовані й інші вимоги, такі як пиловологозахищені світильники, вибухозахищені світильники, аварійні і сигнальні світильники.

Крім приладів загального освітлення, в промисловому приміщенні обов'язково повинні бути світильники для аварійного освітлення. Їх можна розділити на два види: охоронне освітлення і евакуаційне. Безпечне освітлення важливо для створення освітлювальних умов необхідних для продовження роботи персоналу в приміщеннях і на місцях виробництва при відключеному робочому освітленні. Евакуаційне освітлення покликане створити необхідні умови освітлення, для евакуації осіб з приміщень або місць проведення зовнішніх робіт в разі аварійного відключення електроенергії.
При створенні проекту і підборі освітлювальних приладів необхідно враховують не тільки їх потужність, але і ступінь розсіювання світла. Рівномірний розподіл світла по робочій поверхні сприяє підвищенню продуктивності праці, зменшення виробничого браку і ризик виникнення позаштатних ситуацій.
Раціональне використання освітлювальних приладів в робочому просторі часто передбачає використання не тільки прямого світла від приладів, а й відбитого від стелі і стін.
Важливим моментом є рівень енергоспоживання використовуваних застосованих пристрої. Особливо це стосується заводів і підприємств з цілодобовий циклом виробництва.
Правильний вибір світильників ще на етапі проектування і їх раціональність розміщення в приміщенні або на промисловому об'єкті значно знизить енерговитрати, тим самим зменшивши навантаження на бюджет підприємства і собівартість продукції.