Вуличні світильники

Виберіть підкатегорію

Вуличне освітлення є невід'ємною частиною будь-якого житлового двору, міських вулиць, спортивних майданчиків. Купити вуличний світильник в інтернет-магазині не складно, але при виборі вуличних світильників повинні враховувати ряд критеріїв, наприклад, матеріал з яких корпус вуличного світильника виготовлений, тому що вуличні світильники найбільш схильні до впливу погодних  умов, будь то сніг, дощ, град, сонце. На корпусі світильника осідають атмосферні опади, в зв'язку з чим обладнання виготовляється з різним ступенем захисту. Також потрібно звернути увагу на тип установки світильника, для можливості подальшої установки даного світильника. Купити вуличний світильник можна на нашому сайті.

Також варто звернути увагу на прожектори, зараз існує маса різновидів прожекторів, світлодіодних, LED прожектори для декоративного освітлення, підсвічування будівель і споруд, різні рекламні конструкції, борди, вивіски, пам'ятники, басейни і фонтани, в ландшафтному дизайні. Світлодіодні прожектори відрізняються  умовами застосування, яскравістю, кольором світіння та іншими характеристики.
Варто звертати увагу на експлуатаційні характеристики. Ці прожектори економічний, характеризується високим терміном служби (до 50 000 годин або близько 10 років), здатні працювати в екстремальних умовах при температурі режими від -40 до +55 °C, не вимагають регулярного обслуговування, не чутливі до перепадів напруги в мережі. Корпуси прожекторів для зовнішнього застосування мають високий запас міцності і зазвичай є антивандальними. Великий плюс прожекторів це кут освітлення, який можна регулювати самостійно для отримання потрібного світлового потоку і освітленості території.

Купити прожектор або вуличний світильник можна на нашому сайті, але якщо ви ще не знаєте, що краще для вас встановити, ви завжди можете зв'язатися з нашими фахівцями, які проконсультують вас і зупинять ваш вибір на оптимальному варіанті.